“Dorien is heel open en puur. Je voelt je meteen op je gemak bij haar. Ze heeft mij tijdens het hsp-traject geleerd om bij mezelf te blijven. Dit doet ze op een relaxte manier, met heldere uitleg en direct toepasbare oefeningen. De sessies in het bos hebben een grote toegevoegde waarde. Dit was waar ik al lang naar op zoek was. Dankjewel Dorien!”
“Dorien heeft me geholpen rust te vinden, rust in mijn hoofd én in mijn lijf. En daarmee kan ik beter bij mezelf blijven en laat ik me minder mee slepen door alles om me heen. De sessies waren in het bos, een heerlijke en fijne plek om dichtbij jezelf te komen. Haar respect waarmee ze met de deelnemers werkte vond ik heel fijn. Dank Dorien!”
“Dorien heeft mij begeleid om te leren gaan met mijn HSP. Dit bleek een schot in de roos. Geen gedoe met denkbeeldige bubbels waar je jezelf in zet, maar heldere duidelijke stappen welke echt werken! #dankbaar”